Klimatyzacja Będzin

Zamów klimatyzację

Jeśli szukasz rzetelnych specjalistów w dziedzinie klimatyzacji to świetnie trafiłeś. Od 2002 roku zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie montażu i serwisu klimatyzacji w Będzinie i całym Górnym Śląsku. Działamy również na Podbeskidzie i w województwie małopolskim.  Wieloletnia obecność na rynku sprawiła, że możemy zaoferować najwyższą jakość usług i najlepsze rozwiązania technologiczne. Współpracujemy z dystrybutorami z całego świata. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone komponenty.

Instalacja klimatyzacji Będzin

O klimatyzatorach wiemy niemal wszystko. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i wybór najlepszych urządzeń do Twojego gospodarstwa domowego lub siedziby firmy. Po dokonaniu wyboru, zapewnimy fachowy montaż, a w ciągu kilku najbliższych lat obejmiemy projekt gwarancją. Naszą misją jest zapewnienie najwyższego poziomu usług, wykorzystując do tego swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Wiemy, że instalacja klimatyzacji wymaga specjalistycznej wiedzy. Właśnie dlatego stawiamy na skuteczność działań. Błędy na etapie montażu mogą zakończyć się poważnymi awariami w trakcie eksploatacji urządzenia. To powód, dla którego dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas usługi były rzetelne i fachowe.

Klimatyzacja Będzin – czy warto?

Jeśli nadal zastanawiasz się nad montażem klimatyzatora w swoim domu lub firmie to… nie zwlekaj już. Ceny klimatyzatorów są obecnie na tyle niskie, że na ich zakup i montaż może pozwolić sobie praktycznie każdy. Montowana przez nas instalacja zapewni przyjemny chłód w lecie i pozwoli uzyskać optymalne warunki do pracy lub wypoczynku w danym pomieszczeniu. To prosta droga do optymalizacji wszystkich procesów, wykonywanych wewnątrz mieszkania czy budynku.

Podział klimatyzatorów – klimatyzacja w Będzinie

Klimatyzacje w Będzinie dzielimy na:

Ścienną – niewielkie jednostki o dużej wydajności i cichej pracy, instalowane w odległości 10-20cm od sufitu. Ich praca jest w pełni automatyczna. Charakteryzują się wyjątkową estetyką i wysokim stopniem zaawansowania technologicznego.

Kasetonowe – są to jednostki instalowane na suficie i pokryte panelem dekoracyjnym. Powietrze rozprowadzane jest wówczas wzdłuż sufitu, a następnie łagodnie kierowane w dół.

Przypodłogowe – przystosowane są do montażu bezpośrednio nad podłogą. To model, który cieszy się dużą popularnością z uwagi na swoje wszechstronne możliwości montażu.

Kanałowe – jednostki pozwalające na centralną dystrybucje powietrza z jednego urządzenia do kilku pomieszczeń w tym samym czasie. Klimatyzator ustawia automatycznie temperaturę nawiewnego powietrza, jako średnią temperatur w klimatyzowanych pomieszczeniach. Zapewnia precyzyjne rozprowadzanie powietrza, dopasowane do warunków panujących w pomieszczeniu.

Przysufitowe – jednostki montowane bezpośrednio do konstrukcji stropu. Rozwiązanie to znajduje swoje zastosowanie w podłużnych i wysokich lokalach, gdzie powietrze rozprowadzane jest tuż pod płaszczyzną sufitu.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała