Klimatyzacja Bielsko Biała

Zamów klimatyzację

Optymalne warunki klimatyczne, stworzone dzięki odpowiedniej temperaturze i wilgotności powietrza, zapewniają komfort pracy i życia każdego dnia, bez względu na porę roku. Dlatego inwestycja w postaci montażu klimatyzacji jest zawsze opłacalna, szczególnie w firmach, które dbają o dobre samopoczucie pracowników.

Firma GTH od ponad 10 lat świadczy profesjonalne usługi z zakresu projektowania, montażu, sprzedaży i serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych w Bielsku-Białej i w innych miastach na terenie Śląska. Nasze wykwalifikowane ekipy projektowe i wykonawcze posiadają wszelkie wymagane uprawnienia oraz certyfikaty.

Montaż klimatyzacji w Bielsku-Białej

Zajmujemy się profesjonalnym montażem urządzeń klimatyzacyjnych tylko najbardziej znanych i cenionych marek. Udzielamy nawet kilkuletniej gwarancji zarówno na montaż klimatyzacji, jak i na sam sprzęt. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych klientów, co potwierdzają liczne referencje jakie od nich otrzymaliśmy.

W ofercie klimatyzacji w Bielsku-Białej posiadamy:

– Montaż klimatyzatorów okiennych – to popularne jednostki, mogące pracować zarówno w trybie chłodzącym, jak i chłodząco-grzejącym. Kształtem przypominają prostopadłościan. Są niezwykle proste w montażu. Instalowane są najczęściej w oknie, lub w ścianie zewnętrznej, w taki sposób, aby część z nich znajdowała się wewnątrz, a część zewnątrz budynku. Klimatyzatory okienne zbudowane są wyłącznie z jednej części, a zatem – w przeciwieństwie do ich tradycyjnych odpowiedników – nie posiadają osobnej jednostki zewnętrznej i nie wymagają obecności instalacji freonowej. Ich zakres mocy chłodniej wynosi od 1.8 kW do 7.8 kW. Pozwalają tym samym z powodzeniem chłodzić większe pomieszczenia.

  • Montaż central klimatyzacyjnych – te rodzaje dostępne są w różnych wariantach – zewnętrznych, wewnętrznych i higienicznych. Pozwalają sprawnie manipulować wilgotnością i temperaturą powietrza. Występują w dwóch wersjach – monoblokowych i sekcyjnych.
  • Montaż klimatyzatorów Multi Split – to system, który pozwala za pomocą jednej jednostki zewnętrznej obsługiwać kilka jednostek wewnętrznych
  • Sprzedaż klimatyzatorów przenośnych – są to urządzenia, które mogą być ustawiane w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, w którym można otwierać okno. Jeśli zdecydujemy się na montaż tego rodzaju klimatyzatorów to koniecznie powinniśmy zainstalować rurę, która będzie odprowadzać ciepło na zewnątrz budynku. Przenośne klimatyzatory skutecznie schładzają pomieszczenie, usuwając z niego jednocześnie nadmiar wilgoci. Ich minusem jest niewielka moc chłodząca i głośna praca.

Serwis i naprawa klimatyzacji w Bielsku-Białej

Po okresie gwarancyjnym zapewniamy tani i profesjonalny serwis pogwarancyjny. Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Bielsku-Białej lub w innym mieście na terenie Śląska, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości dotyczące montażu urządzeń klimatyzacyjnych.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała