Klimatyzacja Bytom – postaw na profesjonalizm

Zamów klimatyzację

Jako GTH Polska jesteśmy obecni na rynku od 2002 roku. Wówczas zrodził się koncept stworzenia marki przyjaznej dla klienta, która świadczyć będzie usługi najwyższej jakości w zakresie instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych i chłodniczych, a także automatyki przemysłowej i powietrznych pomp ciepła. Naszym celem od początku było dotarcie do klientów i zrozumienie ich potrzeb. Od początku swojej działalności konsekwentnie podążamy wybraną przez nas drogą. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania i produkty najlepszych producentów w przystępnych cenach. W okresie współpracy zapewniamy kompleksowe usługi – począwszy od zaplanowania projektu, poprzez jego realizacje i stały monitoring, na kompleksowym serwisie kończąc. Świadczymy również usługi pogwarancyjne.

Dlaczego warto zainstalować klimatyzację w Bytomiu?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i fachowej ekipie możemy zaoferować najwyższy poziom usług. Wszyscy nasi pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje i certyfikaty. Co więcej, jesteśmy zrzeszeni w Ogólnopolskiej Izbie Serwisowej Arkonet. Możemy się także pochwalić licznymi listami referencyjnymi od naszych klientów, które otrzymaliśmy po wykonaniu inwestycji. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Klimatyzację w Bytomiu montujemy w obiektach handlowych, mieszkalnych, przemysłowych i biurowych.

Gwarancja jakości – klimatyzacja Bytom

Mamy świadomość dostarczania najwyższej jakości usług. Wiemy, że nasze instalacje to projekty wieloletnie, które pozwalają na skuteczne użytkowanie przez długi okres czasu. Dzięki temu, chętnie udzielamy gwarancji na swoje usługi. Wynosi ona najczęściej od 2 do 5 lat. Posiada także możliwość przedłużenia na kolejne lata. Po upływie tego terminu zapewniamy profesjonalny i fachowy serwis pogwarancyjny. Pracujemy wyłącznie na urządzeniach i sprzętach sprawdzonych marek. Świadczymy swoje usługi na terenie całej Polski.

Klimatyzacja w Bytomiu według naszej koncepcji

Mamy świadomość jak ważne jest zapewnienie prawidłowych warunków do działania każdemu człowiekowi. Odpowiednie parametry powietrza, na które składają się min. wilgotność, temperatura i prędkość przepływu powietrza w dużej mierze determinują komfort i wygodę działania. Swoje działania opieramy na ekspertyzach naukowych. Jedną z nich przeprowadził duński naukowiec Ole Fanger, który przewidział wrażenia cieplne ludzkiego ciała i opisał je za pomocą wskaźników PPD i PMV. Ich polskim odpowiednikiem jest Norma PN-85/N-08013.

Komfort i jakość pracy musi być zachowany również w przypadku wszelkich procesów technologicznych. Wymagają one zachowania optymalnych parametrów powietrza wewnętrznego i zachowania odpowiednich wahań temperatury, prędkości powietrza i wilgotności względnej. Proces technologiczny zmierza do utrzymania odpowiedniej czystości chemicznej, mikrobiologicznej i mechanicznej.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała