Klimatyzacja Chorzów – kompleksowe rozwiązania dla Ciebie

Zamów klimatyzację

Jesteśmy marką obecną na rynku od 2002 roku. Świadczymy usługi związane z wentylacją i klimatyzacją. Zajmujemy się profesjonalnym doborem odpowiedniego sprzętu do gospodarstw domowych, hal produkcyjnych i budynków użytku publicznego, czyli wszędzie tam, gdzie liczy się jakość powietrza. Wykonujemy kompleksowe realizacje inwestycji, począwszy od projektu, aż do wykonania końcowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, nowoczesnemu wyposażeniu i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej możemy zapewnić najwyższą jakość usług. Nasze ekipy projektowe i wykonawcze posiadają niezbędne uprawnienia i certyfikaty. Co więcej, jako jedni z nielicznych na rynku, należymy do Ogólnopolskiej Izby Serwisowej Arkonet.

Postaw na jakość, czyli klimatyzacja Chorzów

Klimatyzacja to proces, którego celem jest skuteczna wymiana powietrza w danym pomieszczeniu, w celu osiągnięcia zamierzonych warunków klimatycznych, takich jak prędkość przepływu powietrza, wilgotność i przede wszystkim – temperatura. Dzięki przemyślanej manipulacji tymi wskaźnikami możemy zoptymalizować warunki pracy dla każdego człowieka, lub stworzyć warunki odpowiadające optymalnej pracy urządzeń przemysłowych.  Jak je określić? W swojej pracy bazujemy na nauce, stąd wykorzystujemy dokonania ludzi, takich jak Ole Fanger, który zbadał wrażenia cieplne ludzkiego ciała i opisał je za pomocą wskaźników PPD i PMV . Jej polskim odpowiednikiem jest Norma PN-85/N-08013. Tym samym jesteśmy w stanie odpowiednio dopasować ustawienia urządzeń klimatyzacyjnych do optymalnych warunków pracy, pamiętając jednak o tym, że kluczowym aspektem jest zachowanie odpowiedniej czystości powietrza i zawartości tlenu w nim.

Zakres usług – klimatyzacja Chorzów

W swojej ofercie posiadamy:

  • Montaż klimatyzatorów okiennych – są to jednostki chłodzące i chłodząco-grzejące, które mają kształt prostopadłościanu. Są stosunkowo proste w montażu. Instaluje się je najczęściej w oknie, lub na zewnętrznej ścianie, w taki sposób, aby część urządzenia znajdowała się wewnątrz, a część na zewnątrz budynku. To urządzenie składające się z jednej części. W przeciwieństwie, więc do tradycyjnych jednostek nie wymaga instalacji freonowej, ani osobnej jednostki zewnętrznej. Ich zakres mocy oscyluje w granicach 1.8 kW do 7.8 kW. Tym samym pozwalają na chłodzenie również większych pomieszczeń.
  • Montaż klimatyzatorów Split – to jednostki, które umożliwiają zarówno chłodzenie, jak i nagrzewanie powietrza wewnętrznego. Składają się z dwóch jednostek – zewnętrznej i wewnętrznej. Połączone są linią freonową z miedzianych rurek. Ich zadaniem jest transport czynnika chłodzącego. Jednostki wewnętrzne klimatyzatorów mogą być kasetonowe, kanałowe, ścienne, podsufitowe i stojące.
  • Montaż klimatyzatorów Multi-Split – to system, w którym jedna zewnętrzna jednostka obsługuje kilka jednostek wewnętrznych
  • Montaż centrali klimatyzacyjnych – są to urządzenia dostępne w wariantach zewnętrznych, wewnętrznych i higienicznych. Centrale klimatyzacyjne pozwalają zmieniać temperaturę powietrza, jego wilgotność i oczyszczać powietrze. Do ich najpopularniejszych rodzajów zaliczymy centrale monoblokowe i centrale sekcyjne.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała