Klimatyzacja Jastrzębie Zdrój – efektywne rozwiązania

Zamów klimatyzację

Naszym celem, jako GTH Polska jest uzyskanie optymalnych warunków klimatycznych we wszystkich pomieszczeniach, w których pracują ludzie. Dlaczego? Ponieważ wiemy, że jest to dobra, długoterminowa inwestycja, która pozwoli każdej firmie wznieść się na wyższy poziom efektywności. Od 2002 roku świadczymy najwyższej jakości usługi (projektowanie, montaż, sprzedaż i serwis) w zakresie klimatyzacji w Jastrzębiu Zdroju i na terenie całego Śląska. Nasze działania rozpoczynają się od stworzenia projektu, który poprzez stworzenie odpowiednich warunków zaczynamy efektywnie wdrażać, czego efektem jest znaczna poprawa jakości życia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i obecności profesjonalnej kadry, możemy zagwarantować najwyższą jakośc usług przy zachowaniu korzystnych cen.

Klimatyzacja Jastrzębie Zdrój – montaż i instalacja

W naszym zespole znajdują się wyłącznie osoby, posiadające odpowiednie certyfikaty, uprawnione do montażu  i instalacji naszych rozwiązań. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie urządzenia znanych i cenionych marek, które gwarantują niezawodność przez co najmniej kilka lat. Zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem systemów do pojedynczych pomieszczeń, biur i całych obiektów. O klimatyzatorach wiemy praktycznie wszystko. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalne doradztwo i fachowe podejście do procesu instalacji i montażu. W celu zapewnienia wieloletniej, bezawaryjnej pracy należy zadbać o wysoką jakość sprzętu. Tak wyglądają nasze standardy pracy.

Klimatyzacja Jastrzębie Zdrój – zalety

Klimatyzacja w biurze pozwala na efektywną prace, niezależnie od warunków atmosferycznych. W upalne dni, dzięki zastosowaniu klimatyzacji możemy utrzymać temperaturę na komfortowym poziomie. Pracując w odpowiedniej temperaturze, będziemy mogli zwiększyć swoją efektywność i lepiej skoncentrować się na swojej pracy. Oprócz realnej kontroli nad temperaturą w pomieszczeniu biurowym, klimatyzacja pozwala skutecznie oczyszczać powietrze z bakterii, kurzu i pyłu. W trakcie pracy w biurze, optymalną temperatura oscyluje w zakresie 20-25 stopni Celsjusza.

Serwis i naprawa klimatyzacji w Jastrzębiu-Zdroju

Po upływie okresu gwarancyjnego zapewniamy tani serwis pogwarancyjny. Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Mikołowie bądź innych miastach na terenie Śląska, skontaktuj się z nami już dziś. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości dotyczące montażu urządzeń klimatyzacyjnych. Kluczowym aspektem w kontekście utrzymania odpowiedniego poziomu klimatyzacji jest regularna konserwacja. Jeśli nie zadbamy o regularne serwisowanie naszych urządzeń, może ono stać się siedliskiem grzybów, bakterii i pasożytów, które wdychane będą razem z powietrzem. Jakość naszych usług potwierdzana jest przez setki zadowolonych klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim komfort i wygodę użytkowania, a nade wszystko wysoką jakość powietrza.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała