Klimatyzacja Katowice - montaż oraz serwis

Zamów klimatyzację

Zanieczyszczone powietrze i coraz cieplejszy klimat to główne czynniki mające wpływ na podjęcie decyzji o instalacji klimatyzacji. Bez wątpienia praca w optymalnym środowisku o odpowiedniej temperaturze, poziomie wilgotności i bez zanieczyszczeń w powietrzu znacząco podnosi efektywność pracowników.

Firma GTH od ponad dziesięciu lat świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, montażu, serwisu i naprawy klimatyzacji. Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Katowicach bądź w innych miastach na terenie Śląska. Odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy wątpliwości.

Montaż klimatyzacji w Katowicach

Nasze ekipy projektowe i wykonawcze posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty. Montujemy wyłącznie urządzenia znanych i cenionych marek. Gwarantujemy ich niezawodność zapewniając profesjonalną instalację. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych pracowników prace wykonywane są na najwyższym poziomie.

Naprawa i serwis klimatyzacji w Katowicach

Po upływie okresu gwarancyjnego, który może wynieść nawet ponad 5 lat, zapewniamy profesjonalny i tani serwis pogwarancyjny oraz naprawę klimatyzacji. Skontaktuj się z nami już dziś – wykonujemy projekty klimatyzacji w Katowicach i w innych miastach na terenie Śląska. Przeczytaj więcej o klimatyzacji w naszej ofercie.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała