Klimatyzacja Mikołów

Zamów klimatyzację

Celem firmy GTH Polska jest stworzenie odpowiednich warunków klimatycznych, w którym będą efektywnie pracować wszyscy pracownicy. Świadczymy swoje usługi w zakresie projektowania, montażu, sprzedaży i serwisowania na terenie Mikołowa i całego Górnego Śląska.

Kompleksowo realizujemy każdą inwestycje. Rozpoczynamy od projektu, poprzez wdrożenie i montaż, aż do zatwierdzenia całego projektu. Dzięki wieloletniej działalności w branży i obecności profesjonalnej i wykwalifikowanej kadry możemy zagwarantować usługi na najwyższym poziomie, przy równoczesnym zachowani konkurencyjnych cen. Nasza skuteczność potwierdzona jest licznymi referencjami od zadowolonych klientów.

Montaż klimatyzacji w Mikołowie

Gwarantujemy kompleksowy montaż klimatyzacji. W swoim zespole posiadamy wyłącznie profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty. Instalujemy urządzenia wyłącznie znanych i cenionych marek, co zapewnia niezawodność funkcjonowania przez wiele lat. Zajmujemy się obsługą projektów i instalacją gotowych rozwiązań. Pracujemy zarówno w pojedynczych pomieszczeniach, jak i biurowych obiektach.

Serwis i naprawa klimatyzacji w Mikołowie

W trakcie trwania współpracy zapewniamy regularny serwis gwarancyjny. Natomiast po zakończeniu współpracy gwarantujemy korzystne serwis pogwarancyjny na terenie całego Górnego Śląska i okolic. Jesteśmy otwarci na sugestie dotyczące współpracy. Chętnie służymy radą i doświadczeniem – zapraszamy do kontaktu telefonicznego i e-mailowego.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała