Klimatyzacja Sosnowiec

Zamów klimatyzację

Montażem i instalacją klimatyzacji w Sosnowcu i na terenie całego Górnego Śląska zajmujemy się od kilku lat. W momencie, w którym zrozumieliśmy jak ważne jest zapewnienie najwyższej jakości warunków pracy dla naszych pracowników postanowiliśmy zaoferować również innym przedsiębiorstwom, zakładom i urzędom idealne warunki przepływu powietrza. Naszym celem jest stworzenie optymalnych warunków do pracy i codziennego funkcjonowania człowieka, które pozwolą uzyskać dobre samopoczucie i wysoką wydajność pracy. Do najważniejszych aspektów, składających się na jakość powietrza zaliczymy:

  • temperaturę
  • wilgotność względną
  • średnia temperatura promieniowania
  • prędkość przepływu powietrza

Normy wrażenia cieplnego zostały określone za pomocą parametrów PPD i PMV, które stworzył duński naukowiec Ole Fanger. Polskim odpowiednikiem tego dokumentu jest Norma PN-85/N-08013. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naukowców zajmujących się tematem klimatyzacji mogliśmy oszacować optymalne warunki zawartości tlenu i czystości powietrza, które gwarantują zachowanie dobrego samopoczucia.

Optymalizacja działań, dzięki klimatyzacji Sosnowiec

Dzięki określeniu norm, odpowiadających ludziom, wykonującym lekką prace możemy uzyskać idealne warunki do optymalnego działania. Dotyczą one przede wszystkim określenia występowania wahań temperatury, prędkości powietrza i wilgotności względnej. Klimatyzacja Sosnowiec potrzebuje w procesie montażu zapewnienia odpowiedniej czystości chemicznej, mechanicznej i mikrobiologicznej powietrza. To jedyna droga do uzyskania najwyższej jakości powietrza.

Klimatyzacja w Sosnowcu – nasze usługi

W swojej ofercie posiadamy montaż klimatyzatorów okiennych chłodzących i chłodząco-grzejących. Dostosowane są one do wszystkich warunków pogodowych. Mają kształt prostopadłościanu i są stosunkowo proste w montażu. Instalowane są zazwyczaj w oknie, lub na ścianie zewnętrznej w taki sposób, aby część urządzenia znajdowała się wewnątrz, a część na zewnątrz budynku. Klimatyzatory to urządzenia składające się z jednej części, a więc w przeciwieństwie do tradycyjnych, nie posiadają osobnej jednostki zewnętrznej i nie mają konieczności instalacji freonowej. Zakres mocy urządzeń wynosi od 1,8 kW do 7,8 kW. Tym samym umożliwiają chłodzenie większych pomieszczeń.

Klimatyzacja w Sosnowcu obejmuje również montaż klimatyzatorów typu split. Są to nowoczesne jednostki przeznaczone do chłodzenia i nagrzewania powietrza wewnętrznego. Składają się z dwóch jednostek, umieszczanych zarówno na zewnętrznej, jak i wewnętrznej stronie budynku. Połączone są linią freonową z miedzianych rurek, których celem jest transportowanie czynnika chłodzącego. Wewnętrzne klimatyzatory w zależności od potrzeb możliwości mogą być kanałowe, stojące, podsufitowe, ścienne i kasetowe.

Ponadto zajmujemy się sprzedażą klimatyzatorów przenośnych, które możemy ustawić w odpowiadającym nam miejscu. Jednocześnie należy pamiętać, że w pomieszczeniu musi być okno. W przypadku instalacji takich klimatyzatorów należy również zainstalować rurę, która będzie odprowadzać ciepło na zewnątrz budynku.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała