Klimatyzacja Tarnowskie Góry

Zamów klimatyzację

Świadczymy usługi z zakresu projektowania, instalacji i montażu klimatyzacji od ponad 10 lat. Swoją drogę rozpoczęliśmy w 2002 roku, kiedy to postanowiliśmy dostarczyć najwyższej jakości usługi i narzędzia do optymalnej jakości powietrza, wszędzie tam, gdzie stanowi to ważny element codziennych działań. Obecność klimatyzacji w pomieszczeniu zakłada stały proces wymiany powietrza, którego celem jest utrzymanie pożądanych warunków klimatycznych, takich jak wilgotność, prędkość przepływu powietrza i temperatura. Podstawowym założeniem montażu klimatyzacji jest uzyskanie optymalnych warunków dla określonego procesu przemysłowego.

Komfort przede wszystkim – klimatyzacja Tarnowskie Góry

Kluczowym pytaniem jest – jak zapewnić odpowiedni komfort w pomieszczeniu? Trzeba tak manipulować składem powietrza, aby samopoczucie człowieka było na jak najwyższym poziomie. Do najważniejszych aspektów zaliczymy temperaturę, prędkość przepływu powietrza i wilgotność względną. Niedocenianym – a bardzo ważnym aspektem – jest również średnia temperatura promieniowania. W swojej pracy wykorzystujemy badania naukowców. Jednym z poważanych przez nas osób jest profesor Fanger, który opisał optymalne wrażenia ludzkiego ciała za pomocą wskaźników PPD i PMV. Ich polskim odpowiednikiem jest norma PN-85/N-08013, na bazie której konstruujemy swoje systemy i która stanowi podstawowy element w procesie dopasowywania klimatyzacji w Tarnowskich Górach do indywidualnych preferencji użytkownika.

Optymalizacja warunków pracy, dzięki instalacji klimatyzacji w Tarnowskich Górach

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naukowców zajmujących się tematem klimatyzacji, możliwym było określenie optymalnych warunków, które gwarantują ludziom przebywającym w pomieszczeniu zachowanie dobrego samopoczucia. Podstawowym warunkiem jest zachowanie odpowiedniej czystości powietrza i zawartości tlenu w nim. Normy te prezentują się następująco:

  • Temperatura – Lato: 23-26 stopni Celsjusza – Zima: 20-24 stopnie Celsjusza
  • Wilgotność względna – Lato: 35-65% – Zima: 35-65%
  • Prędkość powietrza – Lato: 0,2-0,5 m/s – Zima: 0,2-0,5 m/s

To optymalne warunki dla osób wykonujących prace lekką. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku wszelkiego rodzaju procesów technologicznych. Do uzyskania maksymalnej efektywności konieczne jest określenie optymalnych parametrów powietrza wewnętrznego, wraz z zachowaniem wszelkich wahań temperatury, prędkości powietrza i wilgotności. Proces technologiczny wymaga utrzymania odpowiedniej czystości chemicznej, mikrobiologicznej i mechanicznej.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem i instalacją klimatyzacji w Tarnowskich Górach to trafiłeś w idealne miejsce. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, niezbędną wiedzą i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Jesteśmy otwarci na nowe przedsięwzięcia i gotowi, aby pomagać naszym klientom. Skorzystaj już dzisiaj z formularza kontaktowego, znajdującego się na naszej stronie internetowej, aby poprawić jakość powietrza w Twoich pomieszczeniach.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała