Klimatyzacja Zabrze

Zamów klimatyzację

W trosce o jakość działań naszych klientów, pragniemy zaoferować usługi z zakresu klimatyzacji i wentylacji najwyższej jakości. Mamy świadomość, że odpowiednie parametry powietrza w dużej mierze determinują komfort i jakość działania w domu, biurze, czy na hali produkcyjnej. Obecność klimatyzacji w pomieszczeniach stanowi dzisiaj podstawę efektywnego działania. Dzięki kontroli temperatury i jakości powietrza możemy zwiększyć wydajność wszystkich pracujących, zapewniając przy tym bardziej przyjazne warunki do pracy.

Nasza oferta – klimatyzacja Zabrze

Pragniemy zaoferować najwyższej jakości usługi z zakresu klimatyzacji wentylacji. Klimatyzacja Zabrze to min.:

Montaż klimatyzatorów okiennych – czyli nowoczesnych jednostek chłodzących i chłodząco-grzejących. Klimatyzatory te są proste w montaży. Kształtem przypominają prostopadłościan. Urządzenia instalujemy zazwyczaj w oknie lub na ścianie zewnętrznej. Naszym celem jest umieszczenie części urządzenia na zewnętrznej stronie budynku, a części na wewnętrznej. Urządzenie pomimo takiego podziału składa się tylko z jednej części. Nie posiada ono dodatkowej jednostki zewnętrznej i nie wymaga instalacji freonowej. Zakres mocy oscyluje wokół 1.8 – 7.8 kW i jest odpowiedni zarówno dla małych, jak i większych pomieszczeń.

Klimatyzatory typu Split – to innowacyjne rozwiązanie na rynku. Pozwalają one na chłodzenie i nagrzewanie powietrza wewnętrznego. Klimatyzatory typu Split złożone są z dwóch jednostek – zewnętrznej i wewnętrznej. Połączone są linią freonową, złożoną z miedzianych rurek, których głównym zadaniem jest transport czynnika chłodzącego. Jednostki znajdujące się wewnątrz klimatyzatorów mogą być kasetonowe, kanałowe, ścienne, podsufitowe i stojące.

Montaż klimatyzatorów Multi Split – to udoskonalona forma systemu Split, w którym jedna zewnętrzna jednostka obsługuje kilka jednostek wewnętrznych.

Montaż central klimatyzacyjnych – dostępne w różnych konfiguracjach – zewnętrznych, wewnętrznych i higienicznych. Centrale służą do zmiany wilgotności i temperatury powietrza. Ich budowa jest najczęściej monoblokowa. Oznacza to, że montowane są w jednej wspólnej obudowie. Zdarzają się także sekcyjne, czyli zestawione z poszczególnych elementów znajdujących się w oddzielnych blokach.

Klimatyzatory przenośne (sprzedaż) – to urządzenia, które mogą zostać ustawione w niemal każdym miejscu w pomieszczeniu, w którym jest okno. Decydując się na to rozwiązania należy zadbać o instalację rury, która będzie odprowadzać ciepło na zewnątrz budynku. Klimatyzatory skutecznie chłodzą pomieszczenie, jednocześnie usuwając nadmiar wilgoci. Należy pamiętać jednak, że posiadają one niewielką moc chłodzącą i charakterystycznie głośny tryb pracy.

Klimatyzacja Zabrze – postaw na jakość

W trosce o naszych klientów staramy się dostarczyć kompleksowe usług związane z projektowaniem, montażem i instalacją klimatyzacji. W swojej pracy stawiamy na sprawdzone komponenty. Chętnie doradzamy odpowiedni wybór, bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży. Montażem i serwisem klimatyzacji w Zabrzu i na terenie całego Górnego Śląska zajmujemy się od 2002 roku.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała