Klimatyzacja w Zawierciu i okolicach

Zamów klimatyzację

Zapewnienie odpowiednich warunków klimatycznych w pomieszczeniach, w których pracują ludzie to inwestycja, która bezpośrednio przekłada się na ich efektywność. Firma GTH Polska od 2002 roku świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie projektowania, montażu, sprzedaży i serwisowania klimatyzacji w Zawierciu i na terenie Śląska. Od 2002 roku zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji – od projektu do wykonania końcowego. Wiele lat doświadczenia w branży oraz profesjonalna kadra to gwarancja świadczenia usług na najwyższym poziomie przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Naszą skuteczność potwierdzają liczne referencje od zadowolonych klientów i certyfikaty, które zdobyliśmy w trakcie wielu lat pracy. Ponadto, należymy do Ogólnopolskiej Izby Serwisowej Arkonet. Dostarczamy projekty i systemy klimatyzacji zarówno do przedsiębiorstw, jak i odbiorców indywidualnych. Udzielamy gwarancji dwu-, i pięcioletnich z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Mamy bowiem świadomość najwyższej jakości usług.

Klimatyzacja w Zawierciu – nasze podejście

Klimatyzacja jest procesem wymiany powietrza w danym pomieszczeniu, którego celem jest utrzymanie żądanych warunków klimatycznych – wilgotności, temperatury i prędkości przepływu powietrza. Jej podstawowym założeniem jest dostosowanie wymogów pracy i funkcjonowania człowieka dla optymalnych warunków funkcjonowania w pomieszczeniach.

W swojej pracy wykorzystujemy przede wszystkim wrażenia cieplne ludzkiego ciała, określone za pomocą wskaźników PPD i PMV. Polskim odpowiednikiem tych Norma PN-85/N-08013. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naukowców, zajmujących się tematem klimatyzacji, możliwym było określenie optymalnych warunków, w którym ludzie posiadają dobre samopoczucie. To temperatura na poziomie 20-26 stopni Celsjusza, wilgotność 35-65% i prędkość powietrza 0,2-0,5 m/s.

Oferujemy montaż klimatyzacji wykonywany przez profesjonalistów posiadających odpowiednie certyfikaty. Montujemy urządzenia wyłącznie znanych i cenionych marek, co gwarantuje ich niezawodność przez przynajmniej kilka lat funkcjonowania. Dostarczamy systemy i projekty instalacyjne zarówno do pojedynczych pomieszczeń, jak i do obiektów biurowych.

Serwis i naprawa klimatyzacji w Zawierciu

Po upływie okresu gwarancyjnego zapewniamy tani serwis pogwarancyjny. Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Zawierciu, bądź innych miastach na terenie Śląska, skontaktuj się z nami już dziś. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości dotyczące montażu urządzeń klimatyzacyjnych. Jesteśmy otwarci na nowe projekty i inwestycje. Służymy radą i wieloletnim doświadczeniem. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby montowane przez nas klimatyzacje w Zawierciu i na terenie Górnego Śląska spełniały wszystkie najważniejsze normy.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała