Klimatyzacja Żory – nasza wiedza i doświadczenie

Zamów klimatyzację

Na rynku klimatyzacji i wentylacji jesteśmy obecnie od przeszło 10 lat. Posiadamy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam optymalnie dopasowywać rodzaj klimatyzacji do indywidualnych preferencji użytkowników i wielkości pomieszczeń. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej możemy zagwarantować najwyższą jakość instalacji i pełny serwis gwarancyjny. Nasze realizacje objęte są wieloletnią gwarancją (2 lub 5 lat). Jesteśmy bowiem pewni, że wykonywane przez nas projekty klimatyzacji w Żorach i okolicy to świadectwo najwyższej jakości i rzetelności.

Zakres usług – klimatyzacja w Żorach

W swojej ofercie posiadamy:

  • Kompleksowy montaż klimatyzatorów typu Split – to jednostki, które pozwalają skutecznie chłodzić i nagrzewać powietrze wewnętrzne. Składają się z dwóch jednostek – wewnętrznej i zewnętrznej, które połączone są linią freonową z miedzianych rurek. Ich głównym zadaniem jest transport czynnika chłodzącego. Jednostki wewnętrzne klimatyzatorów w zależności od potrzeby i istniejących możliwości mogą być kanałowe, stojące, ścienne, kasetonowe i podsufitowe.
  • Pełny montaż central klimatyzacyjnych – urządzenia te, dostępne są w kilku wariantach (zewnętrznym, wewnętrznym i higienicznym). Centrale klimatyzacyjne pozwalają skutecznie zmieniać wilgotność i temperaturę powietrza, a także oczyszczać ją. Najczęściej spotykanym rodzajem są centralne monoblokowe (montowane w jednej wspólnej obudowie) i centrale sekcyjne (zestawione z poszczególnych elementów w oddzielnych blokach)
  • Całościowy montaż klimatyzatorów okiennych – mogą być zarówno chłodzące, jak i chłodząco-grzejące. Klimatyzatory mają kształt prostopadłościanu i są proste w montażu. Instalowane są w oknie, lub w ścianie zewnętrznej . To urządzenia składające się z jednej części. W przeciwieństwie do tradycyjnych jednostek nie wymagają one posiadania instalacji freonowej. Zakres mocy klimatyzatorów okiennych wynosi od 1.8 kW do 7.8 kW, pozwalając tym samym chłodzić większe pomieszczenia.
  • Sprzedaż przenośnych klimatyzatorów – są to urządzenia, które możemy ustawić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, w którym możliwe jest otwarcie okna. W przypadku tego rodzaju klimatyzatorów koniecznie musimy zainstalować rurę, która odprowadzać będzie ciepło na zewnątrz budynku. Przenośne klimatyzatory schładzają pomieszczenie, usuwając z niego nadmiar wilgoci. Są głośne i posiadają niewielką moc.

Postaw na komfort pracy – klimatyzacja w Żorach

Jeśli jesteś zainteresowanym montażem, instalacja lub serwisem pogwarancyjnym to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Jesteśmy marką, która od wielu lat zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości produktów i usług. Dbamy o naszych klientów. Chętnie doradzamy wybór odpowiednich rozwiązań. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego lub drogą telefoniczną. Jesteśmy do dyspozycji w godzinach 8-17.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała