Pompy ciepła Rybnik

GTH Polska to firma, która powstała jako odpowiedz na stale rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi z zakresu klimatyzacji, wentylacji i odnawialnych źródeł energii. 15-letnie doświadczenie rynkowe pozwoliło nam rozwinąć przedsiębiorstwo i zrozumieć potrzeby rynku. Dzięki temu, możemy dzisiaj zaproponować rozwiązanie dopasowane do potrzeb naszych klientów. Najwyższa jakość usług gwarantowana jest przez specjalistyczną wiedzę ekspertów, pracujących w naszych zespołach – projektowym i wykonawczym. Realizacja wielu zleceń pozwoliła nam zaprojektować i stworzyć optymalne rozwiązania, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Postaw na jakość – instalacja pomp ciepła w Rybniku

Pompy ciepła wykorzystują energię odnawialną, skumulowaną w promieniowaniu słonecznym, powietrzu, wodach gruntowych i gruncie. W każdym przypadku dochodzi do zmniejszenia zużycia paliw kopalnych, ograniczenia szkodliwych dla klimatu emisji CO2 i zaoszczędzenia wartościowych zasobów. Część wykorzystywanych przez nas pomp posiada funkcję „natural cooling” i „active cooling”. Tym samym pompy ciepła w letnie dni zapewniają przyjemny klimat w pomieszczeniu i dostarczają orzeźwiający chłód. Mogą być również wykorzystywany w klasyczny sposób – jako wytwornica ciepła w zimne dni. Dzięki bogatej ofercie możemy dostosować rodzaj pompy ciepła do każdego zapotrzebowania. Na etapie planowania można uwzględnić zależności konstrukcyjne i budowalne, a także osobiste pomysły na zapotrzebowanie ciepła.

Pompy ciepła Rybnik – innowacyjna technologia, duża oszczędność

Powodem, dla którego wiele osób decyduje się na instalacje pomp ciepła w Rybniku i okolicach jest ekonomia. Energia wytwarzana przez pompę jest całkowicie darmowa i nieograniczona. System, oparty na pompach ciepła potrzebuje jedynie niewielkiej ilości energii elektrycznej do pompy i napędu, aby skutecznie wykorzystać tę energię. Obecność pomp gwarantuje niezależność od źródeł kopalnych i aktywnie przyczynia się do zmniejszenia emisji CO2 i ochrony klimatu.

Kompleksowe usługi w zakresie instalacji i modernizacji pomp ciepła w Rybniku

Pompy ciepła stanowią doskonałą alternatywę dla ogrzewania elektrycznego, gazowego i olejowego. Niskie koszty eksploatacji sprawiają, że jest to atrakcyjna forma ogrzewania. To doskonałe rozwiązanie w miejscach, gdzie nie ma podłączenia do sieci gazowej i wykonuje się wyłącznie przyłącza energetyczne. Ponadto – odpowiednio dopasowana i zainstalowana pompa ciepła jest całkowicie bezobsługowa. Nie trzeba jej stale zasilać opałem, czyścić i rozpalać. Wystarczy jedynie regularnie opłacać rachunki za energię elektryczną.

To powody, dla których coraz więcej osób decyduje się na instalacje pomp ciepła na terenie swojego gospodarstwa domowego. Nie dziwi nas to – wiemy bowiem, jak wielkie korzyści niesie za sobą instalacja tego systemu grzewczego. Od wielu lat zajmujemy się kompleksową usługą tego rodzaju rozwiązań. Jesteśmy otwarci na nowe przedsięwzięcia i gotowi na współpracę.