Wentylacja - Bielsko-Biała i okolice

Kontakt

Zapobieganie powstawaniu pleśni, skroplin pary wodnej na szybach i usuwanie nieprzyjemnych zapachów wewnątrz pomieszczeń to podstawowe zadania systemu wentylacji. Prawidłowo działający system tego typu zapewnia cyrkulację powietrza pomiędzy pomieszczeniami zamkniętymi a przestrzenią na zewnątrz, jest więc niezbędny zarówno dla ludzi, jak i zwierząt.

GTH Polska od 2002 roku świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, montażu, sprzedaży i serwisowania instalacji wentylacyjnych. Doświadczenie w dziedzinie wentylacji zdobyliśmy realizując wiele inwestycji między innymi na terenie Bielska-Białej i okolic. Nasze ekipy projektowe i montażowe zdobyły uznanie klientów, co potwierdzają liczne referencje.

Systemy wentylacji Bielsko-Biała

Montaż central wentylacyjnych (czyli urządzeń wyciągowo-nawiewnych, których celem jest filtracja powietrza poprzez odprowadzanie z pomieszczenia powietrza zanieczyszczonego i jednoczesne doprowadzanie świeżego), montaż wentylatorów dachowych oraz montaż aparatów grzewczo-wentylacyjnych to tylko niektóre oferowane przez nas usługi z zakresu montażu systemów wentylacji. Naszym sztandarowym produktem jest montaż central nawiewno-wywiewnych z odzyskiem ciepła. Są to centrale droższe od tradycyjnych, jednakże aspekt ekologiczny i oszczędnościowy sprawia, że mimo to, warto zainwestować w ten rodzaj wentylacji. Podstawowym elementem odzysku energii może być zarówno ciepło, jak i chłód. Zaliczymy do nich:

Wymiennik krzyżowy – w jego przypadku odzysk energii odbywa się poprzez wymianę ciepła pomiędzy powietrzem wywiewnym, a nawiewnym, który przepływa przez system nieruchomych kanałów utworzonych z bloku lamelowego. Sprawność jego odzysku szacuje się na 60%.

Układ glikolowy – to rodzaj działania, w którym układ dwóch wymienników, które połączone są za pomocą systemu rur; dzięki krążącemu czynnikowi przenoszenia energia jest pobierana od jednego wymiennika i dostarczana do drugiego. Sprawność odzysku tego układu wynosi 50%.

Wymiennik obrotowy – w jego przypadku odzysk energii dobywa się poprzez system ogrzewania i ochładzania obracającego się rotora, który wykonany jest najczęściej z pakietu lamelowego. Tworzy on specjalny system kanalików, przez które przepływa powietrza. Sprawność odzysku w jego przypadku wynosi 85%.

Montaż i czyszczenie wentylacji w Bielsku-Białej

Zapewniamy również serwis pogwarancyjny, czyszczenie wentylacji oraz bieżącą obsługę. Jeśli jesteś zainteresowany montażem wentylacji w  Bielsku i okolicach – skontaktuj się z nami już dziś. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania odnośnie montażu wentylacji w pomieszczeniach różnego typu i przeznaczenia.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała