Wentylacja Gliwice – odczuwalna różnica

Kontakt

Wentylacja jest procesem, którego celem jest zapewnienie najwyższej jakości powietrza w poszczególnych pomieszczeniach. To prosta droga do uzyskania większego komfortu i wygody działania. Wiedząc jak wiele korzyści niesie ona za sobą, pragniemy zaoferować profesjonalny montaż wentylacji i kanałów wentylacyjnych dostosowany, do indywidualnych potrzeb naszych klientów i rodzaju budynku, który ma zostać objęty instalacją. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów, możemy być pewni, że wentylacja biura czy domu będzie przeprowadzana na najwyższym poziomie. Naszym sztandarowym celem jest zapewnienie najwyższego komfortu osobom przebywającym w pomieszczeniach, które wymagają stałej cyrkulacji powietrza. Są to bowiem miejsca, w których różnica jest najbardziej odczuwalna. Przekłada się to na jakość i wydajność pracy.

Postaw na jakość. Wybierz wentylacje Gliwice!

Wentylacja to prosta droga do utrzymania wysokiej jakości powietrza. Zapewnia efektywną wymianę zanieczyszczonego powietrza na świeże, niezbędne do oddychania. Zapewnia tym samym wysoką jakość pracy organizmom żywym, znajdującym się w pomieszczeniu, jak wszystkim urządzeniom, które – wbrew pozorom – również zużywają tlen. Dzięki przeprowadzeniu prawidłowej instalacji urządzeń wentylacyjnych możemy skutecznie zapobiec powstawaniu pleśni i skroplin pary wodnej na szybach i jednocześnie usuwać brzydkie zapachy wewnątrz pomieszczenia, które powstają na skutek zanieczyszczeń. Brak wentylacji w pomieszczeniu może prowadzić do chorób układu oddechowego, podrażnień śluzówki, alergii, zmęczenia, bólów głowy, a nawet do niszczenia ścian w budynku!

Nasze usługi – wentylacja w Gliwicach

W trosce o najwyższą jakość usług pragniemy zaoferować szereg rozwiązań, pozwalających na efektywne działanie wewnątrz pomieszczeń. Zaliczymy do nich min.:

  • Montaż central wentylacyjnych – celem ich montażu jest regularna filtracja powietrza poprzez odprowadzanie z pomieszczenia powietrza zanieczyszczonego i jednocześnie doprowadzanie świeżego
  • Montaż central nawiewno-wywiewnych – to centrale droższe od tradycyjnych, natomiast warte swojej ceny. Stanowią podstawowy system odzysku energii.
  • Montaż wentylatorów kanałowych, dachowych i osiowych
  • Montaż aparatów grzewczo-wentylacyjnych – czyli urządzeń przeznaczonych do wentylacji i ogrzewania dużych powierzchni przemysłowych, dostosowanych do pracy na powietrzu obiegowym.

W trakcie trwania współpracy zapewniamy serwis gwarancyjny. Nasz zespół jest zawsze gotowy do pomocy i chętny do podzielenia się posiadaną wiedzą. Wieloletnie doświadczenie na rynku systemów wentylacyjnych pozwoliło nam zrozumieć potrzeby naszych klientów i stworzyć optymalną ofertę zarówno dla gospodarstw domowych, małych przedsiębiorstw, jak i budynków publicznych i hal produkcyjnych. Z nami podniesiesz swoją efektywność i zwiększysz wydajność. Zajmujemy się kompleksową instalacji wentylacji w Katowicach i na terenie całego Górnego Śląska, Podbeskidzia i małopolski.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała