Wentylacja Katowice

Kontakt

Wentylacja jest procesem, który polega na cyrkulacji powietrza, pomiędzy zamkniętymi pomieszczeniami, a przestrzenią zewnętrzną. Dzięki prawidłowo wykonanej instalacji, można znacznie zwiększyć komfort działania w każdym pomieszczeniu, w którym pracują ludzie, a nawet zwierzęta. Nieoczyszczone powietrze może powodować różnego rodzaju dolegliwości.

GTH Polska od kilkunastu lat świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, sprzedaży, serwisowania i montażu wszelkiego rodzaju urządzeń wentylacyjnych, montowanych na terenie Górnego Śląska i okolic. Dzięki obecności wykwalifikowanej ekipy projektowej i konkretnych systemów montażowych możemy zapewnić najwyższą jakość usług – potwierdzaną dużym doświadczeniem i odpowiednimi certyfikatami.

Nowoczesne systemy wentylacji – Katowice i okolice

Zajmujemy się wykonywaniem kompleksowych usług w zakresie montażu instalacji nawiewno-wywiewnych, w tym:

  • montażu central wentylacyjnych, których głównym celem jest filtracja powietrza,
  • kanałowych i osiowych,
  • aparatów grzewczo-wentylacyjnych,
  • urządzeń przeznaczonych do ogrzewania i wentylacji dużych powierzchni.

Montaż i czyszczenie wentylacji w Katowicach

Gwarantujemy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zajmujemy się czyszczeniem wentylacji i bieżącą obsługą systemów. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, bądź masz jakieś pytania to skontaktuj się z nami już dziś – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące instalacji wentylacji w pomieszczeniach różnego typu.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała