Wentylacja Kraków

Kontakt

Wentylacja stanowi niezbędny element wyposażenia w niemal wszystkich pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie i zwierzęta. Instalacja nie tylko usuwa nieprzyjemne zapachy, ale także skutecznie przeciwdziała powstawaniu pleśni, czy skroplin pary wodnej na szybach. Jednocześnie zabezpieczając niszczeniu ścian budynku. To powody, dla których należy zadbać o prawidłowe wykonanie instalacji.

GTH Polska jest marką, obecną na rynku od 2002 roku. Wówczas rozpoczęliśmy działalność w zakresie projektowania, sprzedaży, montażu i serwisowania instalacji wentylacyjnych na terenie Krakowa i jego okolic. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza posiada umiejętności poparte certyfikatami, które świadczą o dystrybucją usług na najwyższym poziomie.

Systemy wentylacji dla firm z Krakowa

W swojej ofercie posiadamy montaż central wentylacyjnych, których podstawowym założeniem jest filtracja powietrza poprzez odprowadzanie powietrza zanieczyszczonego i jednoczesne doprowadzanie świeżego. Zajmujemy się także montażem wentylatorów kanałowych i osiowych, oraz montażem wentylatorów dachowych i aparatów grzewczo-wentylacyjnych, czyli urządzeń, które przeznaczone są do ogrzewania i wentylacji powierzchni przemysłowych o znacznej kubaturze.

Montaż i czyszczenie wentylacji na terenie Krakowa i okolic

Dla naszych klientów posiadamy najwyższej klasy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zajmujemy się czyszczeniem wentylacji i jej bieżącą obsługą, oraz konserwacją. Jeśli interesuje Cię nasza oferta, lub masz pytania dotyczące naszej działalności to skontaktuj się z nami już dziś. Odpowiemy na e-mail lub telefon najszybciej, jak potrafimy, przedstawiając konkretne rozwiązania dla Ciebie i Twojego biznesu.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała