Wentylacja – Rybnik i okolice

Kontakt

Prawidłowo działająca wentylacja jest niezbędna we wszystkich pomieszczeniach, w których przebywają ludzie lub zwierzęta. Instalacja taka nie tylko usuwa nieprzyjemne zapachy, ale też przeciwdziała powstawaniu pleśni, skroplin pary wodnej na szybach, jak również zapobiega niszczeniu ścian budynku. Dlatego tak istotne jest jej prawidłowe wykonanie.

GTH Polska od 2002 roku zdobywa doświadczenie z zakresu projektowania, montażu, sprzedaży i serwisowania instalacji wentylacyjnych, między innymi na terenie Rybnika i terenu całego Górnego Śląska. Profesjonalne ekipy projektowe i montażowe posiadają odpowiednie umiejętności poparte certyfikatami, dzięki czemu świadczą usługi na najwyższym poziomie.

Systemy wentylacji w Rybniku

Oferujemy montaż central wentylacyjnych (których celem jest filtracja powietrza poprzez odprowadzanie powietrza zanieczyszczonego i jednoczesne doprowadzanie świeżego), montaż wentylatorów dachowych, kanałowych i osiowych oraz montaż aparatów grzewczo-wentylacyjnych, czyli urządzeń przeznaczonych do ogrzewania i wentylacji powierzchni przemysłowych o dużej kubaturze.

Wentylacja jest procesem złożonym, gdzie dochodzi do cyrkulacji powietrza pomiędzy pomieszczeniami znajdującymi się wewnątrz budynku, a przestrzeniami znajdującymi się na zewnątrz. Prawidłowy dobór wentylacji jest niezbędny w pomieszczeniach gdzie przebywają ludzie lub zwierzęta. Odpowiednia jakość powietrza jest ważna również wszędzie tam, gdzie wykorzystywane są nowoczesne urządzenia technologiczne. Dzięki optymalizacji pracy możemy efektywnie zwiększyć wydajność, zachowując – a nawet – poprawiając warunki pracy. Powietrze dopływające do pomieszczenia z zewnątrz zapewnia wymianę zanieczyszczonego powietrza na świeże i niezbędne do oddychania. Dzięki prawidłowej instalacji wentylacji w Rybniku lub jego okolicach możemy skutecznie zapobiega powstawaniu pleśni i skroplin pary wodnej na szybach, a także skutecznie chronić przed zanieczyszczeniami, powstałymi na skutek brzydkiego zapachu wewnątrz pomieszczenia.

Nasza oferta – wentylacja Rybnik

W swojej ofercie posiadamy:

  • Montaż centrali wentylacyjnych, których celem jest filtracja poprzez odprowadzanie zanieczyszczonego powietrza z pomieszczenia i doprowadzanie świeżego z zewnątrz,
  • Montaż central nawiewno-wywiewnych ( wymiennik krzyżowy, wymiennik obrotowy i układ glikolowy)
  • Montaż aparatów grzewczo-wentylacyjnych, czyli urządzeń przeznaczonych do ogrzewania dużych powierzchni
  • Montaż wentylatorów osiowych, dachowych i kanałowych
  • Montaż i czyszczenie wentylacji w Rybniku

Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, czyszczenie wentylacji oraz jej bieżącą obsługę. Jeśli jesteś zainteresowany montażem wentylacji na terenie Krakowa bądź okolic, skontaktuj się z nami już dziś. Odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie instalacji urządzeń wentylacyjnych różnego typu i przeznaczenia.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała