Wentylacja Sosnowiec – klucz do czystego powietrza

Kontakt

Wymiana zanieczyszczonego powietrza na świeże, które jest niezbędne do oddychania i zapewnienia bezpiecznej pracy zarówno organizmom żywym znajdującym się w pomieszczeniu, jak też bezpiecznej pracy urządzeń zużywających powietrze, to podstawowa funkcja wentylacji. Niezwykle istotna jest więc jej prawidłowa instalacja. GTH Polska od 2002 roku realizuje inwestycje z zakresu projektowania, montażu, sprzedaży i serwisowania instalacji wentylacyjnych, również na terenie Tychów i okolic. Nasze profesjonalne ekipy projektowe i montażowe posiadają nie tylko duże doświadczenie, ale też odpowiednie certyfikaty, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Systemy wentylacji Sosnowiec dla firm

Oferujemy różnorodne usługi w zakresie montażu instalacji nawiewno-wywiewnych, w tym montaż central wentylacyjnych, wentylatorów dachowych, kanałowych i osiowych oraz montaż aparatów grzewczo-wentylacyjnych, czyli urządzeń przeznaczonych przede wszystkim do ogrzewania i wentylacji dużych powierzchni przemysłowych.

Korzyści, wynikające z instalacji wentylacji Sosnowiec:

  • Stały dopływ świeżego powietrza – dzięki obecności wentylacji mechanicznej, możemy cieszyć się świeżym powietrzem przez cały czas. Ponadto – powietrze jest wówczas filtrowane, podczas nawiewania. Wpływa to pozytywnie na zdrowie mieszkańców i ich samopoczucie.
  • Brak konieczności wietrzenia – dzięki wentylacji mechanicznej nie musisz myśleć już o otwieraniu okien. Dzięki temu zmniejszysz straty ciepła w mieszkaniu.
  • Brak pleśni na ścianach – wentylacja mechaniczna dostarcza duże ilości świeżego powietrza, odprowadzając przy tym już zużyte i zawilgocone.
  • Kontrola intensywności – mechaniczna wentylacja jest prosta w regulacji. W prosty sposób możemy dostosować tryb pracy do warunków, panujących w pomieszczeniu i dopasować je do indywidualnych preferencji.
  • Możliwości dołączenia wymiennika ciepła – centralna wentylacja mechaniczna może być dodatkowo wyposażona w dodatkowy wymiennik ciepła, który przyczyni się do zmniejszenia kosztów ogrzewania.
  • Brak konieczności posiadania komina – wentylacja mechaniczna – w przeciwieństwie do grawitacyjnej – nie wymaga obecności kominów. Tym samym nie będziesz narażony na nieprzyjemny zapach wsteczny, występujący w kominach.
  • Brak hałasu z zewnątrz – jeśli nie musisz otwierać okien to automatycznie przestajesz narażać się na hałasy z zewnątrz. W domu panuje, więc cisza i spokój.

Montaż i czyszczenie wentylacji w Sosnowcu

Zapewniamy zarówno serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, jak też czyszczenie wentylacji i bieżącą obsługę. Bazujemy na swoim wieloletnim doświadczeniu w branży. Posiadam niezbędną wiedzę i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami to skontaktuj się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie instalacji urządzeń wentylacyjnych w pomieszczeniach dowolnego typu. Jesteśmy otwarci na nowe projekty z zakresu wentylacji w Sosnowcu i na terenie całego Górnego Śląska.

 

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała