Wentylacja Tychy

Kontakt

Wentylacja jest procesem, którego celem jest cyrkulacja powietrza pomiędzy pomieszczeniami zamkniętymi, a przestrzenią zewnętrzną. Dzięki prawidłowemu ustawieniu wentylacji jesteśmy w stanie pozytywnie wpłynąć na jakość powietrza w pomieszczeniach. Powietrze, napływające z zewnątrz pozwala skutecznie wymienić zanieczyszczone powietrze na świeże, niezbędne do efektywnej pracy i komfortowego oddychania. Tym samym zapewnia bezpieczną prace wszystkim organizmom znajdującym się w pomieszczeniu, a także wszystkim urządzeniom zużywającym powietrze.

Wielowymiarowe korzyści, dzięki instalacji wentylacji w Tychach

Montaż systemów wentylacyjnych zyskał popularność po tym, jak opublikowano badania dotyczące jakości powietrza i możliwości wpłynięcia na ten stan. Poprzez prawidłową instalację wentylacyjną możemy skutecznie zapobiegać skraplaniu pary wodnej na szybach, czy powstawaniu pleśni w rogach ścian. Ponadto – obecność wentylacji pozwala skutecznie usunąć brzydkie zapachy, znajdujące się wewnątrz pomieszczenia, które powstały na skutek zanieczyszczeń. Analogicznie, brak wentylacji może prowadzić do chorób układu oddechowego, częstych bólów głowy, przewlekłego zmęczenia, alergii czy podrażnień błony śluzowej, a nawet… niszczenia ścian w budynku!

Wentylacja Tychy – postaw na jakość

Zajmujemy się kompletną obsługą systemów wentylacyjnych – montażem, instalacją i serwisem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy dostosować swoją ofertę do indywidualnych potrzeb naszych klientów i tworzyć systemy kompatybilne z dużymi halami produkcyjnymi, czy gmachami budynków publicznych. Świadczymy usługi na terenie Górnego Śląska (wentylacja Tychy) i Podbeskidzia. Swoją siedzibę mamy w Bielsku-Białej, gdzie zaczęła się nasza przygoda z klimatyzacją i wentylacją.

Nasze usługi:

  • montaż central nawiewno-wywienych z odzyskiem ciepła – to centrale droższe niż tradycyjne, natomiast zdecydowanie lepsze, bardziej ekologiczne i ekonomiczne. Do podstawowych elementów odzysku energii możemy zaliczyć zarówno ciepło, jak i chłód
  • Układ glikolowy – połączony układ dwóch wymienników. Jeden z nich ustawiony jest w części nawiewnej, a inny w wywiewnej. Połączone są system rur, za pomocą którego transportują energię pobraną od jednego wymiennika i dostarczają ją do drugiego. Sprawność odzysku szacuje się na 50%.
  • Wymiennik krzyżowy – proces odzyskiwania energii odbywa się poprzez wymianę ciepła pomiędzy powietrzem wywiewnym, a nawiewnym, który przepływa przez system nieruchomych kanałów, utworzonych z bloku lamelowego. Sprawność odzysku w tym przypadku wynosi 60%.
  • Wymiennik obrotowy – opiera swoje działanie na naprzemiennym ochładzaniu i ogrzewanie obracającego się rotora, który wykonany jest z pakietu lamelowego. Tym samym tworzy system kanalików, przez które przepływa powietrze. Jego sprawność wynosi 85%.
  • montaż aparatów grzewczo-wentylacyjnych – głównie urządzeń przeznaczonych do ogrzewania i wentylacji dużych powierzchni przemysłowych, przystosowanych do pracy na powietrzu obiegowym.
  • montaż wentylatorów osiowych, kanałowych i dachowych

W okresie trwania współpracy zapewniamy kompleksowy system gwarancyjny, a po tym okresie pełną ofertę pogwarancyjną.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała