Wentylacja Zabrze – skuteczna strategia

Kontakt

Wentylacja to proces cyrkulacji powietrza pomiędzy zamkniętymi pomieszczeniami a przestrzenią na zewnątrz. Prawidłowo wykonana instalacja wentylacyjna jest niezbędna we wszystkich pomieszczeniach, w których przebywają zarówno ludzie, jak i zwierzęta, ponieważ jej brak może powodować różnego rodzaju dolegliwości. GTH Polska od kilkunastu lat świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, montażu, sprzedaży oraz serwisowania urządzeń wentylacyjnych, między innymi na terenie Zabrza i całego Górnego Śląska. Nasza firma posiada swoją siedzibę w Bielsku-Białej, ale dynamiczny rozwój i prężna ekspansja sprawiły, że świadczymy swoje usługi we wszystkich dużych miastach aglomeracji śląskiej. Nasze wysoko wykwalifikowane ekipy projektowe i montażowe mogą pochwalić się nie tylko dużym doświadczeniem, ale również odpowiednimi certyfikatami. Jesteśmy gwarancją kompleksowych usług i rzetelnego podejścia do klienta. Jeśli wentylacja w Zabrzu, to tylko z naszym zespołem. Chętnie doradzimy i podpowiemy wybór odpowiedniej strategii.

Systemy wentylacji Zabrze dla firm i klientów indywidualnych

Wykonujemy kompleksowe usługo w zakresie montażu instalacji nawiewno-wywiewnych, w tym montaż central wentylacyjnych (których celem jest filtracja powietrza), montaż wentylatorów dachowych, kanałowych i osiowych, jak również montaż aparatów grzewczo-wentylacyjnych, czyli urządzeń przeznaczonych do ogrzewania i wentylacji pomieszczeń o dużej kubaturze.

Dlaczego warto zdecydować się na montaż wentylacji w Zabrzu i okolicach?

  • Możliwość dostosowania intensywności – wentylacja mechaniczna umożliwia dopasowanie parametrów w taki sposób, aby do pomieszczenia było stale dostarczane świeże powietrze w odpowiednich ilościach, które spełniać będzie najwyższe standardy i oczekiwania mieszkańców.
  • Regularne dostawy świeżego powietrza – dzięki wentylacji mechanicznej, w domu cały czas mamy świeże powietrze. Jest ono dodatkowo filtrowanie w trakcie nawiewania. Wpływa to pozytywnie na samopoczucie i zdrowie mieszkańców.
  • Brak konieczności otwierania okien – obecność mechanicznej wentylacji jest w zupełności wystarczająca dla utrzymania odpowiedniego poziomu. Od tego momentu nie będziesz już musiał myśleć o otwieraniu okna. Zmniejszysz tym samym straty ciepła, jednocześnie unikając nadmiaru hałasu docierającego z zewnątrz.
  • Brak pleśni na ścianach – regularne dostarczanie świeżego powietrza pozwala skutecznie odprowadzać to już zużyte i zawilgocone. Dzięki stałej cyrkulacji, znika problem z nadmierną wilgotnością.

Montaż i czyszczenie wentylacji w Zabrzu

Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, czyszczenie wentylacji oraz bieżącą obsługę. Jeśli jesteś zainteresowany montażem urządzeń wentylacyjnych na terenie Katowic bądź okolic, skontaktuj się z nami już dziś. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania odnośnie instalacji wentylacji w pomieszczeniach różnego typu.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała