Klimatyzacja Mysłowice – najwyższa jakość

Zamów klimatyzację

Od 2002 roku zajmujemy się kompleksowymi usługami związanymi z projektowaniem, montażem, sprzedażą i serwisem klimatyzacji. Każdy realizowany przez nas projekt wykonywany jest w kilku krokach. W pierwszej kolejności zaczynamy od projektu i oszacowania wartości inwestycji. Następnie przechodzimy do realizacji zlecenia. Po zakończeniu montażu i oddania urządzeń do użytku świadczymy usługi serwisowe. Reasumując – sprawujemy pieczę nad projektem przez cały okres trwania współpracy. To nasze kompleksowe podejście do sprawy. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze zadowolenie naszych klientów. Służymy wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Chętnie doradzamy wybór odpowiednich urządzeń.

Klimatyzacja Mysłowice – dlaczego warto?

Wszystkie nasze zespoły projektowe i wykonawcze posiadają niezbędne uprawnienia i certyfikaty. Należymy do Ogólnopolskiego Zrzeszenia Arkonet. Ponadto – możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami, które potwierdzone są listami referencyjnymi. Dostarczamy systemy instalacyjne i projekty do pojedynczych pomieszczeń i całych budynków handlowych, mieszkalnych, przemysłowych i biurowych. Dzięki oferowaniu wielowymiarowych usług możemy dopasować swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Niezawodność naszych urządzeń w połączeniu z profesjonalnym montażem pozwala nam udzielać wieloletniej (2 lub 5 lat) gwarancji na usługi. W trakcie jej trwania oferujemy kompleksowy serwis gwarancyjny z dojazdem do klienta. Po upływie tego okresu zapewniamy tani i profesjonalny serwis pogwarancyjny.

Przebieg montażu klimatyzacji Mysłowice

Klimatyzacja jest procesem wymiany powietrza w danym pomieszczeniu. Głównym założeniem jest utrzymanie trzech najbardziej  pożądanych warunków klimatycznych – wilgotności, temperatury i prędkości przepływu powietrza. Dzięki optymalizacji tego procesu możemy zapewnić prawidłowe warunki do pracy i funkcjonowania człowieka, lub optymalne warunki dla konkretnego procesu przemysłowego. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, pracujemy w oparciu o wrażenia cieplne ludzkiego ciała zawarte we wskaźnikach PPD i PMV. Zostały one opracowane przez duńskiego naukowca – profesora Fangera. Jej polskim odpowiednikiem jest Norma PN-85/N-08013. Podobnie jest w przypadku wszelkich procesów technologicznych. Do optymalnego działania konieczne jest zachowanie prawidłowych parametrów powietrza wewnętrznego i zachowanie odpowiedniej wilgotności względnej, prędkości powietrza i wahań temperatury. Ponadto – każdy proces technologiczny wymaga utrzymania odpowiedniego poziomu czystości chemicznej, mikrobiologicznej i mechanicznej.

W swojej pracy wykorzystujemy klimatyzatory typu Multi Split – jest to system, w którym zewnętrzna jednostka obsługuje kilka jednostek wewnętrznych, a także centrale klimatyzacyjne, czyli urządzenia dostępne w różnych wariantach (wewnętrzne, zewnętrzne i higieniczne). Centrale pozwalają zmieniać temperaturę, wilgotność i oczyszczać powietrze. Najczęściej spotykanym rodzajem są centrale monoblokowe, które montowane są w jednej wspólnej obudowie, a także centrale sekcyjne – zestawione z poszczególnych elementów znajdujących się w oddzielnym bloku.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała