+48 500 030 202

Wentylacja Bielsko-Biała

Kontakt

Wentylacja to proces cyrkulacji powietrza pomiędzy zamkniętymi pomieszczeniami a przestrzenią na zewnątrz. Prawidłowo wykonana instalacja wentylacyjna jest niezbędna we wszystkich pomieszczeniach, w których przebywają zarówno ludzie, jak i zwierzęta, ponieważ jej brak może powodować różnego rodzaju dolegliwości. GTH Polska od kilkunastu lat świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, montażu, sprzedaży oraz serwisowania urządzeń wentylacyjnych, między innymi na terenie Zabrza i całego Górnego Śląska.

Nasza firma posiada swoją siedzibę w Bielsku-Białej, ale dynamiczny rozwój i prężna ekspansja sprawiły, że świadczymy swoje usługi we wszystkich dużych miastach aglomeracji śląskiej. Nasze wysoko wykwalifikowane ekipy projektowe i montażowe mogą pochwalić się nie tylko dużym doświadczeniem, ale również odpowiednimi certyfikatami. Jesteśmy gwarancją kompleksowych usług i rzetelnego podejścia do klienta. Jeśli wentylacja w Zabrzu, to tylko z naszym zespołem. Chętnie doradzimy i podpowiemy wybór odpowiedniej strategii.

Systemy wentylacji Bielsko-Biała dla firm i klientów indywidualnych

Wykonujemy kompleksowe usługo w zakresie montażu instalacji nawiewno-wywiewnych, w tym montaż central wentylacyjnych (których celem jest filtracja powietrza), montaż wentylatorów dachowych, kanałowych i osiowych, jak również montaż aparatów grzewczo-wentylacyjnych, czyli urządzeń przeznaczonych do ogrzewania i wentylacji pomieszczeń o dużej kubaturze.

Gdzie wykonujemy nasze usługi?

Doświadczenie w dziedzinie wentylacji zdobyliśmy w wielu inwestycjach w Bielsku-Białej, jednak poszerzyliśmy nasze pole działania o Żywiec, a nawet miasta w województwie małopolskim. Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem oferty na wentylację zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszymi konsultantami.

Oferujemy usługi w zakresie montażu instalacji nawiewno-wywiewnych:

 • montaż central wentylacyjnych, czyli urządzeń wyciągowo-nawiewnych, których celem jest filtracja powietrza poprzez odprowadzanie z pomieszczenia powietrza zanieczyszczonego i jednoczesne doprowadzenie świeżego,
 • montaż central nawiewno-wywiewnych z odzyskiem ciepła- są to centrale droższe od tradycyjnych, jednak aspekt oszczędnościowy i ekologiczny zdecydowanie za nimi przemawia. Podstawowe elementy odzysku energii, bo może być to zarówno ciepło jak i chłód to:
  • wymiennik krzyżowy – odzysk energii odbywa się poprzez wymianę ciepła pomiędzy powietrzem nawiewanym, a wywiewanym przepływającym poprzez system nieruchomych kanałów utworzonych z bloku lamelowego, sprawność odzysku 60%,
  • wymiennik obrotowy – odzysk energii odbywa się poprzez ochładzanie i ogrzewanie obracającego się rotora, wykonanego z pakietu lamelowego, tworzącego system kanalików, przez które przepływa powietrze, Sprawnośc odzysku 85%,
  • układ glikolowy – jest to układ dwóch wymienników jednego dwóch części nawiewnej dwóch drugiego dwóch wywiewnej, które są połączone systemem rur, ten właśnie krążący czynnik przenosi energię pobraną od jednego wymiennika i dostarcza do drugiego, sprawność odzysku 50%.
 • montaż wentylatorów dachowych, kanałowych, osiowych,
 • montaż aparatów grzewczo-wentylacyjnych, czyli urządzeń przeznaczonych do ogrzewania i wentylacji dużych powierzchni przemysłowych, przystosowane są do pracy na powietrzu obiegowym, a inne zastosowania wymagają oddzielnego rozpatrzenia warunków pracy.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz bieżącą obsługę.

Zadzwoń i umów z nami szczegóły

Dlaczego warto zdecydować się na montaż wentylacji w Bielsku-Białej i okolicach?

 • Możliwość dostosowania intensywności – wentylacja mechaniczna umożliwia dopasowanie parametrów w taki sposób, aby do pomieszczenia było stale dostarczane świeże powietrze w odpowiednich ilościach, które spełniać będzie najwyższe standardy i oczekiwania mieszkańców.
 • Regularne dostawy świeżego powietrza – dzięki wentylacji mechanicznej, w domu cały czas mamy świeże powietrze. Jest ono dodatkowo filtrowanie w trakcie nawiewania. Wpływa to pozytywnie na samopoczucie i zdrowie mieszkańców.
 • Brak konieczności otwierania okien – obecność mechanicznej wentylacji jest w zupełności wystarczająca dla utrzymania odpowiedniego poziomu. Od tego momentu nie będziesz już musiał myśleć o otwieraniu okna. Zmniejszysz tym samym straty ciepła, jednocześnie unikając nadmiaru hałasu docierającego z zewnątrz.
 • Brak pleśni na ścianach – regularne dostarczanie świeżego powietrza pozwala skutecznie odprowadzać to już zużyte i zawilgocone. Dzięki stałej cyrkulacji, znika problem z nadmierną wilgotnością.

Montaż i czyszczenie wentylacji w Bielsku-Białej

Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, czyszczenie wentylacji oraz bieżącą obsługę. Jeśli jesteś zainteresowany montażem urządzeń wentylacyjnych na terenie Katowic bądź okolic, skontaktuj się z nami już dziś. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania odnośnie instalacji wentylacji w pomieszczeniach różnego typu.

Współpracujemy z

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu