Klimatyzacja Tychy – sprawdzone rozwiązanie

Od wielu lat zajmujemy się montażem klimatyzacji w Tychach i na całym terenie Górnego Śląska. Posiadamy niezbędne doświadczenie w tym temacie, które przekłada się na jakość oferowanych usług. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów. Zwracamy szczególną uwagę na jakość instalacji i rzetelność wykonywanych usług. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości elementów, które gwarantują nam możliwość wieloletniego użytkowania.

Klimatyzacja w Tychach – najwyższa jakość

Klimatyzacja jest procesem wymiany powietrza w danym pomieszczeniu, którego głównym celem jest utrzymanie pożądanych warunków klimatycznych , takich jak wilgotność, prędkość przepływu powietrza i temperatura. W procesie instalacji klimatyzacji w Tychach kluczowym aspektem jest zagwarantowanie odpowiednich wymogów dla pracy i funkcjonowania człowieka, który jest odbiornikiem wszystkich bodźców. Poprzez ingerencje w jakość powietrza, możemy korzystnie wpłynąć na stan zdrowia pracowników, a także na ich wydajność w pracy. Obecność klimatyzacji jest w dzisiejszych czasach normą w wielu miejscach pracy. Szczególnie tam, gdzie temperatury dochodzą do skrajnych. Pozwala to zachować rzeczony tryb pracy na odpowiednim poziomie i utrzymywać komfort pracowników. Dzięki prawidłowemu montażowi klimatyzacji w Tychach możemy uzyskać optymalne warunki do pracy dla określonego procesu przemysłowego.

Niezwykły komfort klimatyzacji w Tychach

Dzięki instalacji klimatyzacji praca może być wykonywana w niemal każdych warunkach atmosferycznych. Jest to szczególnie ważne latem, kiedy temperatury sięgają 30 lub 40 stopni Celsjusza. Wówczas w zabudowanych fabrykach i magazynach uniemożliwia ona efektywną pracę. Chyba, że zdecydujemy się na montaż klimatyzacji w Tychach, która pozwoli nam swobodnie regulować temperaturę, jakość i wilgotność powietrza, czyli wszystkie najważniejsze parametry, związane z powietrzem. Zapewnienie odpowiedniego komfortu pracownikom wpłynie bezpośrednio na ich samopoczucie, zaangażowanie i chęć do pracy.

Fachowa opieka przez cały okres czasu – klimatyzacja Tychy

Dzięki wykorzystaniu w swojej pracy wskaźników, takich jak PPD i PMV, które opracowane zostały przez profesora Fangera, możemy określić wrażenia cieplne ludzkiego ciała. Polskim odpowiednikiem tych parametrów jest Polska Norma PN-85/N-08013. Wieloletnie doświadczenie na rynku klimatyzacji i wentylacji pozwoliło nam określić optymalne warunki do pracy. Podstawowym założeniem jest zachowanie odpowiedniej czystości powietrza i zawartości w nim tlenu. Ustawiając swoje urządzenia zgodnie z obowiązującymi normami, w prosty sposób osiągamy zamierzone efekty. Tym samym za pomocą optymalizacji montażu klimatyzacji w Tychach wszystkie procesy związane z pracą przedsiębiorstw, firm i urzędów, a także wszystkich innych miejsc, gdzie stawia się na komfort i jakość pracy pracownika są w pełni zoptymalizowane

Przez cały okres trwania współpracy zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także bieżącą obsługę na terenie całej Polski.

Kontakt


GTH POLSKA
pl. Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 810 02 61
tel. +48 500 030 202
biuro@gthpolska.pl

Tu jesteśmy!


 

GTH Polska

plac Marcina Lutra 14
43-300 Bielsko-Biała